Kinijos sprinto lenktynes laimėjo M. Verstappenas (38)

Kinijos sprinto lenktynes laimėjo M. Verstappenas
logo Balandžio 20 d. 06:54, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Pirmose šio sezono sprinto lenktynėse pergalę šventė čempionato lyderis Maxas Verstappenas. Nors „Red Bull“ sportininkas startavo iš gana nepatogios ketvirtosios vietos, jis sugebėjo aplenkti priekyje buvusius varžovus ir iškovojo aštuonis taškus.

Antras sprinte liko „Mercedes“ atstovas Lewsas Hamiltonas, kuris nuo čempiono atsiliko  13.043 sek. Trečias šįkart buvo kitas „Red Bull“ vairuotojas Sergio Perezas. Pastarajam iki komandos draugo pritrūko 15.258 sek.

Ketvirtoje vietoje finišavo Charlesas Leclercas („Ferrari“), penktoje – jo komandos draugas Carlosas Sainzas. Tuo tarpu iš „pole“ pozicijos startavęs „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas liko šeštas. Iškart už jo, septintoje vietoje, įsitaisė kitas „McLaren“ atstovas Oscaras Piastris. O paskutinę poziciją, už kurią sprinte skiriami taškai, nugvelbė George‘as Russellas („Mercedes“).

0

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
qq
IP: a12ef1c | 04/20 07:12 Atsakyti
Pusbrolio turėtojas
04/20 06:57

Girdėjau, kad vėl limonadinis bolidas laimėjo? Kažkas jį vairavo?... skaityti daugiau

Panašiai visi dievino Vettelį ir manę, kad ji supertalentas. Tačiau nuėjus į Ferrari iškart pasikrovė nuo naujoko Leclerco. Tad teko užbaigti karjerą ir nebesigėdinti vargingesnėse komandose.
IP: a3fe99a | 04/20 06:57 Atsakyti
Girdėjau, kad vėl limonadinis bolidas laimėjo? Kažkas jį vairavo? Koks gi skirtumas, kas per vaikigalis vairuoja, kai bolidas pats veža pergales. Tarkime, mano pusbrolis Kęstas irgi laisvai galėtų būti F-1 čempionu. Geimina nuo 6 metų, jei gautų redbulį - už savaitės būtų pirmas. Lengviau ir būti negali. Taigi nesvarbu, Maksas, Taksas, Kęstas ar Juozapas - su RB visi laimėtų su viena ranka ant vairo, kita gali laisvai traukti Iqosą.